Dawka polskich kabaretów – rozgrzej się śmiechem

Zimowa pora przykro zaskakuje nie tylko temperaturą. Czasami spędzamy cały dzień w pracy i wychodząc z niej, nie widzimy nawet słońca. Przygnębienie i melancholia daje nam się we znaki, nawet w okresie świąteczno-noworocznym. Jak poprawić sobie humor przed świątecznymi spotkaniami z rodziną?

Z pomocą przychodzi niezawodna, niezmiennie stojąca na wysokim poziomie, polska scena kabaretowa. I tym razem w grudniu oraz styczniu zaskoczą nas swoim pozytywnym nastawieniem do świata. Dawka humoru w nowych programach od najlepszych polskich grup kabaretowych gwarantowana – sprawdź, kto rozśmieszy Cię do łez zanim zabierzesz się do barszczu z uszkami oraz karpia.

Czy istnieje granica żartu? Kabaret Nowaki zna odpowiedź

Jeden Nowak potrafi rozbawić. A całe trio? Kabaret Nowaki to nowatorskie podejście do żartu, które znalazło uznanie na polskiej scenie kabaretowej. Popularność zyskali dzięki Płockiej Nocy Kabaretowej czy współpracy z Paranienormalnymi. Warto jednak wybrać się na bardziej kameralne występy – tym, co wyróżnia Nowaków, jest niesamowity kontakt z publicznością, która niejednokrotnie aktywnie uczestniczy w skeczach.

Tym razem przekroczą wszelkie granice… na szczęście żartu! Tym razem zabawność ich skeczów wyrzuci wszelkie wskaźniki w kosmos, razem z publicznością! Weź udział w zabawnych sytuacjach i poczuj się jak kabareciarz. Bilety na niesamowity program „Za granicą żartu” w wykonaniu Nowaków kupisz na naszej stronie:

https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Nowaki/Za-granica-zartu

Po co odkładać śmiech na później? Kabaret Smile – Tu i teraz

Nie bez powodu nazwa ich ekipy to w języku angielskim uśmiech. Każdy ich skecz wywołuje nie jeden, nie dwa, ale setki uśmiechów, a czasami nawet śmiech do rozpuku! Po co czekać, skoro można się uśmiechnąć „Tu i teraz”? Popraw sobie humor z Kabaretem Smile w pierwszej połowie Nowego Roku!

Ich nowy program „Tu i teraz” jest naprawdę nowatorskim podejściem do skeczów kabaretowych. Na podstawie hasztagu #Obserwujemywas w mediach społecznościowych, Kabaret Smile stworzył przekrój naszego społeczeństwa i przekaże to w swojej ulubionej, zabawnej formie. Również podczas samego występu widz może stać się bohaterem i aktywnie uczestniczyć w skeczu. Dodajmy do tego lubiane przez widzów piosenki kabaretowe i mamy receptę na program idealny. Sprawdź, jak się rozgrzać śmiechem „Tu i teraz”:

https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Smile/Tu-i-teraz

Kabaret bez wad. Hrabi z nowym programem – Wady i Waszki

Kabaret Hrabi lubi trudne tematy. Podchodzą do nich z różnych punktów widzenia, dzięki czemu tworzą niesamowite dekonstrukcje stereotypów, przywar i znanych nam nawyków. Wszystko to podrasowane dawką śmiechu, dzięki doświadczonym, świetnie współpracującym z publicznością wykonawcom.

Ciężko stwierdzić, czy jest to formacja kabaretowa bez jakichkolwiek wad. I właśnie tego będzie dotyczył ich najnowszy zimowy program. Przekonaj się, że istnieją Wady, ale też Waszki. Wszystko zależy od naszego punktu widzenia, i właśnie to spróbuje udowodnić nam Kabaret Hrabi. Zobacz w lutym i marcu, co irytuje Ciebie, co irytuje ich i śmiej się ze wszystkich wad – bo przecież nie warto się smucić. Bilety są dostępne na naszej stronie:

https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Hrabi/Wady-i-Waszki

Site Footer