kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Bilety na kabaret

Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju w dużej mierze odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć także nieobca jest im poetyka absurdu. Twórcy grupy, jak sami mówią, stronią od tematów politycznych, chociaż nieraz w ich skeczach można odczuć cyniczne uwagi skierowane w stronę "organów rządzących". Cechą rozpoznawczą Kabaretu Moralnego Niepokoju jest to, iż na scenie oprócz aktorów pojawiają się również muzycy, którzy wzbogacają cały występ i nadają mu żywy i niepowtarzalny charakter. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę i najwyższy poziom rozrywki!

Krótka historia Kabaretu Moralnego Niepokoju

Początki grupy znanej dziś jako "Kabaret Moralnego Niepokoju" sięgają niemal 30 lat wstecz, do roku 1993 i Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego na którym to pojawiła się informacja o powstaniu "Klubu poszukiwaczy Prawdy i Piękna". Niedługo potem, w 1994 roku (jak podają źródła w sali numer 4) premierę miał pierwszy skecz grupy pod tytułem "Królewna, Rycerz i Smok". Z czasem Klub przekształcił się w Kabaret Moralnego Niepokoju, który znamy dzisiaj.

Kto tworzy Kabaret Moralnego Niepokoju?

Dziś KMN tworzony jest przez:

  • Roberta Górskiego, pełniącego rolę lidera zespołu oraz autora tekstów skeczy kabaretowych, ostatnio Robert Górski jest najbardziej znany jako Prezes w serialu "Ucho Prezesa"
  • Przemysława Borkowskiego, który poza karierą w Kabarecie Moralnego Niepokoju i współtworzeniu tekstów skeczy jest autorem kilku powieści kryminalnych
  • Mikołaja Cieślaka, którego poza sceną kabaretową i "Uchem Prezesa" możemy zobaczyć w wielu epizodycznych rolach filmowych
  • Rafała Zbiecia, który poza występami w KMN pojawiał się również w kampaniach społecznych (np. Zostań na 30 dni wege organizowanej przez fundację Viva)
  • Rafała Krauza, muzyka akompaniującego Kabaretowi Moralnego Niepokoju podczas występów.

Na przestrzeni lat przez Kabaret Moralnego Niepokoju był współtworzony przez wielu aktorów i muzyków, wśród których najbardziej rozpoznawalną postacią jest Katarzyna Pakosińska, współzałożycielka KMN, która w 2011 roku zdecydowała o opuszczeniu go i skupieniu się na solowej karierze kabaretowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Kabaret Moralnego Niepokoju

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Moralnego Niepokoju

Świetny nowy program ,db.zabawa przez 2 godziny polecam!
Wyszliśmy po 40 min, zdegustowani. Przez ten czas nie usłyszeliśmy nic śmiesznego. Organizacyjnie okej.
Program aktualny , 2 godziny doskonałej zabawy przebiegło błyskawicznie
Występ bardzo mi się podobał. W końcu to profesjonaliści. Organizacja bardzo dobra. Szybko i sprawnie. Żadnego zamieszania przy wejściu i wyjściu. Cena biletów odpowiednia.
Super było , natomiast odniosłem wrażenie , że Robert powinien dać się wykazać więcej kolegom z kabaretu. Pozdrawiam i życzę sukcesów
Superr,odstresowanie totalne!!!poziom verry verry,warto było😀👍👏
Program świetny, humorystyczny. Bardzo dobrze bawiliśmy się z przyjaciółmi
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zawsze świetny. Dobrze się bawiliśmy. Może tylko jedna uwaga 2 lub 3 skecze były już w telewizji. Myślę że na płatnym występie powinny być tylko premiery.
Bawiliśmy się wspaniale. Pan Robert Górski niezastąpiony. Ubaw po pachy, choć -mały minusik -skecz na temat sąsiada Murzyna znany.
JAK ZAWSZE KMN NIE ZWIÓDŁ!!! Rewelacyjna zabawa i relaks!
Mistrzowie 😍!
Krótko - Super petarda!!! 👍🤣
Fantastyczny występ ♥️ Polecam.
Było rewelacja 😁
Serdecznie polecam :) Całkowicie nowe skecze, bardzo zabawne i na poziomie. Panowie nie próżnowali przez czas pandemii.
Rewelacyjny występ, świetna zabawa, jestem zachwycona :-)
Przedstawienie bardzo dobre. Minus to złe nagłośnienie albo za szybkie dialogi, nie wszystkie słowa zrozumiane.
Najlepszy kabaret EWER. Brzuch boli od śmiechu. Polecam wszystkim. Nie zawiedziecie się.
Świetny występ, polecam wszystkim,
Super zabawa, dużo śmiechu i ubaw po pachy
Super zabawa. Polecam.
Świetny występ, skecze, bardzo dobra zabawa i chwila relaxu.
Rewelacja jak zawsze
Nie zawiedli - rewelacja .Do dziś brzuchy nas bolą ze śmiechu.
Super POLECAM
Super, super jeszcze raz super! Nowy program. Oglądanie na żywo jest o wiele lepsze niż w telewizji. Organizacja w porządku. Brawo
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret