koncert

Michał Bajor

koncert

Michał Bajor

Michał Bajor - Bilety na koncert

Michał Bajor - Włocławek | Kupuj Bilety Online

Prawie 45 lat temu Michał Bajor mając niespełna 16 lat wystąpił jednocześnie w konkursie festiwalu w Zielonej Górze i jako gość na festiwalu w Sopocie. Wtedy jedna z nielicznych w Polsce wytwórni płytowych wydała pocztówkę dźwiękową z piosenką śpiewaną przez niego na obu festiwalach. Pocztówkę tę można było kupić w sklepach muzycznych, a nawet w kioskach Ruchu. Pierwszą dorosłą płytę (jeszcze winylową) Polskie Nagrania wydały wokaliście w 1986 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Włocławek

Brak wydarzeń w: Włocławek

Recenzje

Pan Michał genialny. Sala nieadekwatna do rangi koncertu....akustyka beznadziejna. Szkoda.....
Wyjątkowy Człowiek Głos i Występ
wspaniały występ.
Było bardzo przyjemnie.Takiego wykonania można słuchać godzinami.Świetne tłumaczenie piosenek, ŚWIETNE opowiadanie ,przybliżenie życiorysów wykonawców włoskich i francuskich przez pana Bajora.
Wspaniały koncert. Artysta wysokiej klasy. Polecam
Michał cały czas w świetnej formie. Bardzo miły wieczór, polecam Piotr.
Występ znakomity,głos wspaniały,jednakowoż moim zdaniem zbyt dużo monologów w stosunku do zaśpiewanych utworów. Ponadto wolałbym wyrazistrzego rozdzielenia muzyki włoskiej od francuskiej a także bardziej popularnych melodii.
Świetny koncert, Pan Michał w formie. Na żywo lepszy niż na płycie. Doskonałe jedzenie i wino dopełniło miłego wieczoru.
Rewelacyjny. Koncert lepszy niż płyta. Do zobaczenia.
Bardzo dobry występ,choć osobiście wolałbym gdyby piosenki były wykonywane w wersji orginalnej.
Bardzo dobry koncert , wykonawca i akompaniament zespołu cieszyli serce i ucho , miejsce bardzo klimatyczne - polecam wizytę w Kuźni Kulturalnej
Świetny występ Michała Bajora, jestem zachwycona jak zwykle. Polecam
Wielkie dzięki dla Wielkiego Artysty. To był wieczór pełen niesamowitych wrażeń. Wspaniałe miejsce👍
Cudowny koncert. Michał Bajor to Mistrz humoru, dykcji, wokalu i tworzenia wspaniałego klimatu w czasie koncertu. To spotkanie to pewność miło spędzonego czasu. Kolor Cafe - to wyjątkowy koncert. Odkrywanie przeboju włoskich i francuskich w tłumaczeniu Rafała Dziwisza to czysta przyjemność. Polecam.
Bardzo dobry koncert! Polecam!
Występ Pana Michała Bajora i akompaniujących mu artystów to uczta dla ucha. Cudowny wieczór w miłym towarzystwie. Wyśmienite dania oraz podziękowania dla organizatorów za pomysł.
Koncert był fantastyczny. Michał Bajor cudowny, ach ten głos i klasa. Mogłabym słuchać bez końca...
To było urocze, duchowe spotkanie z Wielkim Artystą. Interpretacje w wykonaniu Michała Bajora zawsze stawiają mnie "do pionu" - chce się żyć na każdym poziomie wewnętrznego nastroju.
Pan Bajor jest znakomitym piosenkarzem o wysokiej kulturze osobistej. Jego recital zapadnie w mojej pamieci na zawsze. Szacunek i uznanie dla artysty i Kuzni Kulturalnej. Alex z Wiednia
AlexVienna 11.11.2019 13:58
Rewelacyjny koncert! Piękne piosenki i wspaniały artysta. Czekamy na więcej bo warto!
Artystycznie super, ale duży problem z dostępem do toalety i szatni oraz wyjątkowo nieprzyjemny zapach z kanalizacji na sali.
Super koncert. Niespotykane wykonania i niesamowite opowieści. Na płycie się tego usłyszy.
Magia, klasa, niesamowita atmosfera, którą może stworzyć tylko artysta przez duże A.
Wspaniała atmosfera. Pan Michał Bajor to wyjątkowy artysta. Poza niesamowita dla mnie barwą głosu ma też cudowne poczucie humoru i kontakt z publicznością. Do tego wszystkiego wyjątkowe miejsce na koncert. Byłyśmy zachwycone.
Iwona i Krystyna. 11.11.2019 09:18
Fantastyczny koncert, niepowtarzalny głos
Cudowny wieczor. Michal Bajor jak zwykle oczarował publiczność.
Fantastyczny występ - Michał Bajor jak wino, im starszy tym chyba lepszy. Występ pełen energii, emocji, nostalgii , czyli wszystkiego po trochu.
Najwybitniejszy artysta na polskiej scenie muzycznej!
...."Ty i ja".......♥️ Czekam z niecierpliwością na Pana występ w Żyrardowie mam nadzieję, że się znów zobaczymy. Wczorajszy był świetny jak zwykle! Ps. Tylko autograf do poprawienia 😉
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Włocławek inne wydarzenia