kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Kostrzyn nad Odrą Sala Widowiskowa Kręgielnia | Kupuj Bilety Online

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Kostrzyn nad Odrą

Brak wydarzeń w: Kostrzyn nad Odrą

Recenzje

Bilety były prezentem dla rodziców i okazały się strzałem w dziesiątkę, naprawdę świetnie się bawili.
REWELACJA - ŚMIECH PRZEZ CAŁE 2 GODZINY.
Piotr jedyny i niepowtarzalny,po prostu klasa sama w sobie,zdrówka panie Piotrze
Jak zawsze Pan Piotr potrafił bawić towarzystwo .Super SUPER
Bardzo się uśmiałem! Polecam
ŚWIETNY WYSTĘP! GORĄCO POLECAM!
Od paru lat obserwuję zmagania Pana Piotra Bałtroczyka z widownią, ze swoim zdrowiem i wieloma innymi sytuacjami życiowymi. Zawsze umie dobrać słowa z humorem i przekazać je widzom w sposób wspaniały. Występ bardzo dobry. Szkoda tylko, że mało osób o tym wiedziało.
Bardzo udana impreza. Świetne miejsce, występ bardzo dobry. Prowadzący przykuwa uwagę, bawi publiczność, czas ucieka niepostrzeżenie na śmiechu i radości. Polecam!
Piotr mimo upływu lat nadal w świetnej formie:)
Super, po prostu super, polecam!
Na scenie bylo tyle smieci, ze to cos nieprawdopodobnego. Dziwi mnie, ze organizatorzy wiedzieli, ze bedzie prawie cala sala, a nie potrafili wziac miotly i chociaz jej zamiesc. Co do Pana Piotrka to wszystko ok, ale jako stary wyjadacz kabaretowy, to zdarzalo mu sie powtarzac pewne zarty, ktore opowiadal juz pare dobrych lat temu :)
Piotr rewelacja 2 godziny dobrej zabawy
Doskonały!!! Polecam
Przedstawienie odwołano🙁
nigdy nie śmiałam się 2 godziny! super! Pan Piotr Świetny gość. wolę 100 razy ten występ niż młodych stand uperów, którzy próbują rozśmieszyć na siłę.
Przedstawienie - super Organizacja- dostateczna- okazalo sie po przyjsciu do teatru , ze 3 osoby mialy ten sam numer miejsca co ja.
Bawiliśmy się świetnie! :)
Rewelacyjny występ
Super program. Piotr Bałtroczyk jest rewelacyjny.
Super wieczor z jednym aktorem
Pan Piotr jak zwykle rozbawił nas do łez. Perfekcyjnie przygotowany , nie wyczerpana skarbnica tematów, zawsze na czasie. Już czekam na następne spotkanie. Polecamy tego nie można przegapić.!!!!
Występ wspaniały. Człowiek ubaw miał po pachy a Pan Bałtroczyk kolejny raz udowodnił, iż posiada imponujący i bogaty zasób słów wzbogacając tym bardziej swoje wypowiedzi :)
Zabawa świetna☺ Serdecznie polecam.
Jak zwykle występ pana Piotra na wysokim poziomie humor dobrany dla inteligentnych
Występ jak zawsze rewelacyjny!!!!!
Pan Piotr jak zwykle rewelacyjny. Dwie godziny śmiechu i super zabawy. Polecam każdemu.
Zdecydowanie polecam, bawiliśmy się świetnie. Uśmialiśmy za wszystkie czasy ☺️
Murowana zabawa przez dwie godziny. Pan Bałtroczyk jest w świetnej formie, pomimo problemów zdrowotnych o których opowiada z humorem w trakcie występu. Jeżeli chcecie, aby bolały Was boki ze śmiechu - wybierzcie się na ten stand-up. Nie będziecie się nudzić ani chwili.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane