kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Toruń Aula UMK | Kupuj Bilety Online

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

nigdy nie śmiałam się 2 godziny! super! Pan Piotr Świetny gość. wolę 100 razy ten występ niż młodych stand uperów, którzy próbują rozśmieszyć na siłę.
Przedstawienie - super Organizacja- dostateczna- okazalo sie po przyjsciu do teatru , ze 3 osoby mialy ten sam numer miejsca co ja.
Bawiliśmy się świetnie! :)
Rewelacyjny występ
Super program. Piotr Bałtroczyk jest rewelacyjny.
Super wieczor z jednym aktorem
Pan Piotr jak zwykle rozbawił nas do łez. Perfekcyjnie przygotowany , nie wyczerpana skarbnica tematów, zawsze na czasie. Już czekam na następne spotkanie. Polecamy tego nie można przegapić.!!!!
Występ wspaniały. Człowiek ubaw miał po pachy a Pan Bałtroczyk kolejny raz udowodnił, iż posiada imponujący i bogaty zasób słów wzbogacając tym bardziej swoje wypowiedzi :)
Zabawa świetna☺ Serdecznie polecam.
Jak zwykle występ pana Piotra na wysokim poziomie humor dobrany dla inteligentnych
Występ jak zawsze rewelacyjny!!!!!
Pan Piotr jak zwykle rewelacyjny. Dwie godziny śmiechu i super zabawy. Polecam każdemu.
Zdecydowanie polecam, bawiliśmy się świetnie. Uśmialiśmy za wszystkie czasy ☺️
Murowana zabawa przez dwie godziny. Pan Bałtroczyk jest w świetnej formie, pomimo problemów zdrowotnych o których opowiada z humorem w trakcie występu. Jeżeli chcecie, aby bolały Was boki ze śmiechu - wybierzcie się na ten stand-up. Nie będziecie się nudzić ani chwili.
Generalnie występ dobry. Niestety organizatorzy zawiedli. Miałam bilet wykupiony w 1 rzędzie natomiast organizatorzy dostawili przed nami 2 rzędy krzeseł. I tak z 1 rzędu byłam w trzecim.
Mała Mi. 25.02.2020 11:49
Było super. Dawno tak się nie ubawiłam. Jedyne co to trochę kiepskie nagłośnienie chyba było. Ale może to tylko moja opinia...
Super wieczór!
Rewelacyjnie spędzony czas, na sali troszkę duszno, ale reszta super
dla mnie bomba tomek
Dwie godziny ciągłego śmiechu :) Żarty na poziomie Pan Piotr w sztytowej formie pomimo "starości"
pawelhml 25.02.2020 06:52
50 lat to nie jest tak dużo, bo można mieć znacznie więcej, albo nawet wypada, ale jest to jakaś niewidzialna, magiczna granica, po przekroczeniu której, szczęśliwcy, docierający do niej mają przechlapane, bowiem dopadają ich konsekwencje życiowych niedociągnięć lat ubiegłych, na przykład niezdrowa dieta, wiele nieprzespanych nocy, nadużycia – alkohol lub inne używki oraz chroniczny brak aktywności fizycznej lub geny, które jednym pozwolą na więcej, a innych zgnoją, nawet jeśli będą przestrzegać zdrowego trybu życia jedząc kiełki, pijąc filtrowaną wodę źródlaną, robiąc kupkę co najmniej raz dziennie i śpiąc nie mniej niż osiem godzin na dobę. Nie wspominając o codziennych medytacjach przy palących się kadzidełkach. Ale czy starość to powód do rozpaczy??? Można się z niej śmiać, lub załamywać z powodu rosnącej niedołężności. Ja mam mieszane uczucia co do tego stadium ludzkiego przeobrażania się, dlatego poszedłem wysłuchać mentora, w nadziei, że naprowadzi mnie na właściwą drogę, oraz wskaże, jak zachować dystans do czasu, który nieuchronnie przemija. Takim mentorem był dla mnie i nie tylko dla mnie – Piotr Bałtroczyk, który w Stand – upie: Starość nie jest dla mięczaków, odbywającym się dzisiaj w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, wyłuszczył nam, co to jest starość i jak można do tego etapu życia z uśmiechem podchodzić.
Oldboy65.COM 24.02.2020 23:43
Dwie godziny bezustannego śmiechu! Genialna zabawa, polecam gorąco!
Ekstra występ i mnóstwo mądrego śmiechu 😊
profesjonalnie, zabawnie, super
Marta i Maciej 24.02.2020 19:01
Super stand up p.Piotra zabawa od początku do samego końca żarty przeplatane anegdotami i zabawnymi przypowieściami z życia łączą się w przezabawną całość.
Depeszek 101 24.02.2020 18:46
REWELACJA!!! REWELACJA!!! REWELACJA!!! Pan Piotr jest najlepszy ;-)
Pan Piotr nie zawodzi, z wiekiem - jak wino - jest coraz lepszy... Polecam
Świetnie . Dwie godziny pełne śmiechu.
Prawie 2 godziny doskonalej zabawy i humoru na poziomie. Naprawdę warto!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Toruń inne wydarzenia