kabaret
Grupa MoCarta

kabaret

Grupa MoCarta

Grupa MoCarta - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta - Gdańsk | Kupuj Bilety Online

Niezwykły kwartet smyczkowy – i, jak do tej pory, jedyny taki kabaret na polskiej estradzie. Kabaret, korzystając ze standardów wszelakich gatunków muzycznych – począwszy od utworów klasycznych (ale nie tylko Mozarta, który patronuje Grupie swym nazwiskiem), poprzez przeboje operetkowe, elementy muzyki ludowej (z różnych krajów), covery muzyki pop i rock (z rozmaitych lat), aż do elementów muzyki elektronicznej – tworzy nowe i bardzo zabawne aranżacje.

Artyści łączą i przeplatają ze sobą gatunki i rodzaje muzyki, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju spektakl, który z jednakową przyjemnością można słuchać i oglądać. Czasami śpiewają, od czasu do czasu prezentują układy taneczne, a wszystko to robią z ogromnym wdziękiem. Sposób łączenia ze sobą poszczególnych utworów zaskakuje widzów niestandardowymi skojarzeniami i mistrzowskim wykonaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Zgodnie z oczekiwaniami. Przy numerze z interpunkcją cała sala ryczała ze śmiechu, ja się popłakałam 😆
Wspaniali artyści, super występ! :)
Koncert SUPER! Niestety wbrew informacjom dystrybutorów, że udostępniają wszystkie wolne miejsca do powszechnej sprzedaży na sali było kilkanaście pustych miejsc w lokalizacjach dużo bardziej atrakcyjnych, niż dostępne wcześniej w sprzedaży... :-(
Fantastyczny występ, pełen dobrego humoru i dobrej muzyki.
Uśmiałam się do łez … genialny program. Rozrywka na najwyższym poziomie.
Występ rewelacyjny, świetna zabawa,dużo dobrego humoru wspaniale zagrane utwory -( wśród światowych gwiazd - w końcu tytuł występu zobowiązuje) w aranżacji Grupy Mocarta, niezwykły kontakt z publicznością na żywo. 90 minut występu minęło błyskawicznie. Polecam na żywo!!!
Kupiliśmy rodzicom jako prezent. Rodzice meeega zadowoleni!
Muzyczni geniusze z dużą dawką wyszukanego humoru. Ja osobiście wyszedłem z koncertu z przepukliną😂
Artur Czerniak 29.09.2019 22:13
Muzyka klasyczna z przymrużeniem oka. Subtelny dowcip i najwyższy kunszt artystyczny,. W sumie bardzo mile spędzony czas.
Miejsca mielismy w pierwszym rzedzie wystep grupy MoCarta fantastyczny, widac pasje i kunszt artystyczny. Naprawde polecam dla kazdego. Nawet moja corka sie smiala (bylismy w grupie wiekowej 73-14 I wszyscy swietnie sie bawilismy)!!!!!
REWELACJA!!!POLECAM!!!
Bardzo dobra zabawa. Uwagi na temat Wejherowa zdziwily mnie i zniesmaczyly.
Cudowny koncert, wielki szacunek do widzów, sztuka z misją edukowania poprzez zabawę. Artyści zabrali nas w podróż, przez godzinę nie istniało nic poza muzyką. Wyśmienity wieczór. I piękne autografy dla przyszłej pianistki/skrzypaczki. Warto było jechać ponad 350 km na ten występ!
Koncert rewelacja! Dużo śmiechu, dużo muzyki, świetne połączenie różnych gatunków muzyki.
tragedia- poziom neiprzystajacy do wczesniejszych wystepow! szkoda pieniedzy a nade wszystko czasu!
Osobiście bawilem sie tak, ze jeszcze dzis dochodze do siebie. 5 gwiazdek to za malo. Ja bylem wsrod Gwiazd!
super zabawa, bardzo profesjonalny wystep, dodatkowa extra atrakcja - urodzinowe swietowanie i niespodzianka dla jednego z wykonawcow
Świetnie przygotowany program. Wirtuozi swoich instrumentów, grający z pasją i z wielkim poczyciem humoru. Wspaniały wieczór!
Rewelacyjny program jak zwykle grupa MoCarta to najwyższy światowy poziom kwartetu smyczkowego + dodatkowo życzenia urodzinowe dla Bolesława Błaszczyka suuper gorąco polecam i pozdrawiam artystów
Super koncert. Dużo humoru, zabawy i możliwość wysłuchania pięknych utworów. Napewno jeszcze raz chciałbym obejrzec wspaniała Grupę MoCarta. Polecam serdecznie .
Wspaniały występ dla wszystkich od 6+ do 100. Grupa MoCarta proponuje rozrywkę na poziomie i z klasą.
Było fantastycznie, artyści jak zwykle w formie! Świetna zabawa!
Oni są cudowni. Polecam
Wspaniały koncert. Profesjonalizm, doskonały humor, świetna organizacja!!
Super
Super Koncert. POLECAM!!!
Wieczór pełen dobrej muzyki i świetnego humoru. Grupa MoCarta, jak zwykle świetny występ. Reed Connection Trio życzymy kolejnych muzycznych dziesięcioleci
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Gdańsk inne wydarzenia