koncert

Edyta Geppert

koncert

Edyta Geppert

Edyta Geppert - Bilety na koncert

Edyta Geppert - Góra Kalwaria Ośrodek Kultury | Kupuj Bilety Online

Piosenkarka znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności. "Och życie, kocham Cię nad życie", "Jaka róża, taki cierń" czy "Nie żałuję" - to jedne z wielu najbardziej znanych utworów artystki. Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku - Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Edyta Geppert - śpiew
Tomasz Kaczmarek - fortepian
Jerzy Szarecki - trąbka
Piotr Loretz - reżyseria

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Góra Kalwaria

Brak wydarzeń w: Góra Kalwaria

Recenzje

Znakomity koncert,nastrojowy,liryczny,niezwykły przekaz.Doskonała oprawa muzyczna,światła,dopełnienie to świetna dykcja i emisja głosu Pana Loretza.
Nietuzinkowy, zabawny i prawdziwy! Publiczność szczerze zaangażowała się w emocje ze sceny. Spójność tematyczna co do kolejności utworów, łagodne przejścia, zabawne anegdoty. Prawda w każdym z tekstów i w ich zaprezentowaniu, ogromne wczucie się w przekaz i wyczucie. Optymistyczne, życiowe, poruszające do łez. Wspaniały! Tak wiele lat twórczości trudno zawrzeć w zdawałoby się krótkim czasie, ale koncert został domknięty klamrą i trafną puentą.
Edyta jest jedyna: cudowny głos, wspaniała interpretacja, subtelny dowcip - wyjątkowy talent.
polecam serdecznie
jak zawsze pięknie.
niezapomniany wieczor, wrocily wspomnienia z dawnych lat dziekuje
Cudowny koncert pani Edyty polecam wszystkim
Wspaniały recital! Pani Geppert to klasa sama w sobie.
Wieczór niezapomniany. Szkoda tylko, że ARTYSTKA nie podpisywała płyt. Na pewno sprzedano by ich więcej! Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na kolejne spotkanie.
Bardzo jestem zadowolona ze mogłam posłuchać tak wspaniałego koncertu.Kocham piosenki w jej wykonaniu.Honorata
Piękny i niepowtarzalny występ , uwielbiam muzykę Edyty Gepert .elzbieta
Pani Edyta jak zawsze - niezwykła. Natomiast organizatorzy - dramat! Nasze miejsca były zajęte przez osoby, które też miały na nie bilety.!!! Przez co 3 osoby po wielkim zamieszaniu i szukaniu z latarkami innych miejsc siedziały osobno!!!! A koncert był prezentem dla nich! Absolutnie żenująca i niedopuszczalna sytuacja!
Bardzo udany wieczór, świetny koncert
Pani Edyta Geppert jak , zwykle WSPANIAŁA. Nowe aranżacje dodały lekkości - Jubileuszowi... ujmując lat! Świetna akustyka!Piszę , słuchając tekstów z zakupionych płyt CD, okraszonych autografami "z serdecznościami", które uczyniły czas Świąt, faktycznie jak z bajki...Przyjąwszy,że mam ok.2 x więcej wiosen, niż Jubileusz, nie żałuję, że przyjechałam z Gdyni i rodziną z Grudziądza.SZKODA, że organizatorzy nie zadbali o Jubileuszowy bukiet kwiatów dla Artystki -WSTYD
Jedyna, niepowtarzalna artystka, mistrzyni nastroju, klimatyczna, z dystansem do siebie i rzeczywistości. Koncert to duża przyjemność i spora dawka dobrej energii oraz optymizmu.
Piękny koncert pelen niezapomianych wrażeń,piosenki mówiące o czyms wykonane pięknym glosem
Znakomity występ największej gwiazdy polskiej piosenki !
Było cudownie.
Koncert był rewelacjny, Pani Edyta zaczarowala całą publiczność także mnie. Artystka wielkiego formatu.
Niezapomniany wieczór! Dziękuję Pani Edyto!
Pani Edyta jak zawsze, cudowna. Zespół muzyków na najwyższym poziomie. Prawie dwie godziny minęły jak chwila. Wspaniały, magiczny występ.
Absolutna rewelacja! Edyta jaką znałam i jakiej nie znałam, a w ten wieczór odkryłam. Głos fenomenalny!
Druga część koncertu była rewelacyjna, w pierwszej Pani Edyta nieco się oszczędzała. Miałam apetyt na więcej szlagierow i na poważne treści, nie umiałam się przyzwyczaić do kawałków kabaretowych. Miałam też wrażenie, że aranżacja niektórych piosenek była nieco zmieniona (część pierwsza)
Niezapomniane przeżycie. Trochę brakowało większej ilości starszych piosenek.
Nie było najgorzej. Spodziewałem się większej ilości hitów Edyty Geppert. Było poprawnie.
Byłam na koncercie p. Edyty trzeci raz. Ten pierwszy, w 1992 r., wspominam z wielkim sentymentem, może dlatego teraz czułam niedosyt... Brakowało mi starych przebojów, piosenek, których słowa do dziś pojawiają się gdzieś w głowie... Ciągle na nie czekałam. Niestety pojawiło się ich tylko kilka. No cóż, żyję wspomnieniami... ;)
Piękna Kobieta, piękny głos i wykon utworów , piękny recital i wspaniały mąż😜. Brawa na stojąco całej publiczności świadczą, że koncert na najwyzszym poziomie💪❤️❤️. Gratuluję i życzę następnych 35 lat na scenie🙏😇❤️
Bardzo dobry koncert. Fajna atmosfera i super piosenki.
Pani Edyta nadal w formie.. Piękna kobieta z pięknym głosem i do tego ten przekaż emocji, coś niesamowitego. Po koncercie udało mi się z piosenkarką porozmawiać. Bardzo miła i zabawna. Z chęcią, w najbliższym czasie, jeszcze raz pójdę na Jej Recital!
Dominik, 19 lat 11.12.2019 07:02
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Góra kalwaria inne wydarzenia